خرید سنگ مرمریت اسپایدر | قیمت سنگ مرمریت اسپایدر | مشخصات سنگ مرمریت اسپایدر

برای بررسی قیمت سنگ باید جنبه‌های مختلف سنگ را در نظر داشت. این موضوع در خصوص قیمت سنگ مرمریت اسپایدر نیز صدق می‌کند. این سنگ ساختمانی که از انواع سنگ مرمریت است که طرفداران بسیاری داشته و به دلیل ظاهر زیبایی که دارد افراد زیادی به دنبال خرید آن هستند. این سنگ به دلیل قیمت متوسطی که دارد باعث می‌شود مشتریان در کنار خرید سنگی با کیفیت مطلوب، از نظر اقتصادی نیز خریدی به صرفه داشته باشند.

ویژگی های موثر بر قیمت سنگ مرمریت اسپایدر

مرمریت اسپایدر سنگی‌ست با رنگ اصلی قهوه ای سوخته و مشکی. همین موضوع باعث شده است افراد علاقمند به سنگ‌های تیره برای فضای داخلی ساختمان خود، این مرمریت را در لیست خرید خود داشته باشند. در بافت این سنگ رگه‌هایی طلایی وجود دارد که باعث زیبایی دوچندان آن می‌شود. دلیل نام گذاری این سنگ همین رگه‌های عنکبوتی (Spider) هستند.

غالباً در تمام سنگ‌ها هر چه تعداد رگه‌ها در سنگ کمتر و یا منظم‌تر باشد بر قیمت سنگ افزوده می‌شود که در قیمت سنگ مرمریت اسپایدر نیز این عامل تاثیرگذار است. سنگ مرمریت اسپایدر در ضخامت‌ها و ابعاد مختلفی از جمله ابعاد 40×40 و 40 طولی فرآوری شده و به فروش می‌رسد.

ویژگی و کاربرد های مهم مرمریت عنکبوتی

مرمریت دهبید اسپایدر جذب آب بسیار کمی دارد و این ویژگی در یک سنگ مرمریت یک امتیاز برجسته تلقی می‌شود. تراکم بالا و میزان تخلخل این سنگ باعث بروز چنین ویژگی در آن می‌شود. همین موضوع باعث می‌شود مقاومت سایشی این سنگ بالا رفته و به عنوان یک سنگ کف مکان های پرتردد استفاده شود.

یکی از دلایل بالا بودن آمار خرید سنگ مرمریت اسپایدر تنوع در کاربردهای آن است. این سنگ را می‌توان به عنوان سنگ کف مکان‌های تجاری، مسکونی و هتل‌ها و رستوران‌ها استفاده کرد. همچنین استفاده از این سنگ به عنوان یک عنصر بی نظیر در نمای داخلی رواج داشته و زیبایی بسیاری به دکوراسیون داخلی می‌بخشد. از دیگر کاربردهای مطرح این سنگ می‌توان به سنگ پله اشاره کرد. (این سنگ را می‌توانید در ابعاد پله‌ای نیز خریداری کنید.)

نکات مهم در خرید مرمریت عنکبوتی

سنگ مرمریت اسپایدر را می‌توانید به راحتی و از طریق فروشگاه‌های اینترنتی سنگ ساختمانی نظیر کیا استون خریداری کنید. اما نکته‌ی قابل توجه در خرید اینترنتی ارائه‌ی ضمانت اصل بودن کالا از سوی فروشنده و همچنین تضمین قیمت است.
خرید آنلاین سنگ مرمریت مزایای مختلفی داشته که مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

  1. تحویل سریع و به موقع
  2. قیمت مناسب کالا
  3. ضمانت اصل بودن
  4. بررسی سنگ‌های مختلف بدون نیاز به صرف زمان و هزینه اضافی
  5. مشاهده‌ی انواع سنگ‌های ساختمانی و مقایسه سریع آن‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه