قیمت سنگ مرمریت دهبید | خرید سنگ مرمریت دهبید | سنگ مرمریت دهبید | ویژگی ها و کاربردهای سنگ مرمریت دهبید

سنگ مرمریت دهبید را می‌توان یکی از بهترین مرمریت‌های ایران دانست. این سنگ که از معادن دهبید در شهرستان خرم‌بید و در نزدیکی شهر صفاشهر استخراج می‌شود، علاوه بر ظاهر زیبا و براقش ساختاری مناسب برای کاربردهای مختلف دارد. قیمت سنگ مرمریت دهبید به عوامل مختلفی از جمله ویژگی‌های آن بستگی دارد.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت مرمریت دهبید

قیمت سنگ دهبید را می‌توان متاثر از خصوصیاتی دانست که در زیر به آن‌ها می‌پردازیم:

  • ساب‌پذیری بالا: مرمریت دهبید سنگی با تخلخل کم است و این موضوع باعث می‌شود ساب پذیری آن بالا بوده و در نتیجه زیبایی و درخشندگی آن‌ها چندین برابر شود.
  • تنوع رنگی: این سنگ در رنگ‌های مختلف روشن همچون کرم و انواع رنگ‌های تیره‌تر قابل تهیه است. مهم‌ترین رنگ‌های این مرمریت عبارتند از: کرم ساده، کرم گل یخی، کرم مایل به بژ و کرم طرح دار.
  • بافت و طرح یکدست: یک رنگ بودن سطح این سنگ از جمله خصوصیاتی‌ست که آن را به یک مرمریت منحصر به فرد بدل کرده است.
  • تنوع در کاربرد: این سنگ از پرکاربردترین انواع سنگ‌های مرمریت در فضای داخلی‌ست. با کاربردهای این سنگ در بخش بعد بیشتر آشنا خواهید شد.

ویژگی ها و کاربردهای مهم مرمریت دهبید

مرمریت دهبید به عنوان یک عضو پرکاربرد از خانواده سنگ های مرمریت اغلب به عنوان سنگی پرکاربرد برای فضاهای داخلی شناخته می‌شود. چرا که این سنگ به دلیل ساختاری که دارد ممکن است در فضاهای خارجی و در صورت قرار گرفتن در معرض اشعه‌های خورشید کیفیت و ظاهر اولیه خود را از دست دهد.

این مرمریت را می‌توانید به عنوان یک کفپوش لوکس و بی‌نظیر در انواع ساختمان‌های مسکونی، تجاری، هتل‌ها و … به کار ببرید. همچنین نمای دیوارهای داخلی یکی از کاربردهای مهم مرمریت دهبید است که با درخشندگی و زیبایی مثال زدنی‌اش فضایی بی‌نظیر را ایجاد می‌کند. بدیهی‌ست شما با توجه به قیمت سنگ مرمریت دهبید و نوع کاربردی که در نظر دارید، می‌توانید یکی از انواع مهم این سنگ را خریداری کنید.

خرید سنگ مرمریت دهبید

خرید سنگ مرمریت دهبید با قیمت مناسب و کیفیت عالی

قیمت مرمریت دهبید به نوع آن نیز بستگی دارد. چرا که هر یک از این انواع خصوصیات ویژه‌ی خود را داشته و با دیگر نمونه‌ها تفاوت‌هایی دارند. پرکاربردترین و پرفروش‌ترین

انواع مرمریت دهبید عبارتند از:

  • سنگ کف دهبید
  • سنگ مرمریت دهبید اسپایدر (شمش)
  • سنگ مرمریت دهبید شایان

برای خرید سنگ مرمریت دهبید، علاوه بر قیمت آن به اطلاعات مهمی از جمله نوع کاربرد، رنگ مورد نظر (با توجه به دکوراسیون و معماری داخلی)، ابعاد لازم و … نیاز دارید. این اطلاعات به شما کمک خواهند کرد تا بهترین انتخاب را داشته باشید. چنان‌چه به دنبال خرید سنگ مرمریت هستید می‌توانید برای دریافت مشاوره‌ی رایگان و دریافت راهنمای خرید با کارشناسان سایت تماس بگیرید.

سوالات متداول انواع سنگ دهبید

سنگ مرمریت دهبید را می‌توان یکی از بهترین مرمریت‌های ایران دانست. این سنگ که از معادن دهبید در شهرستان خرم‌بید استخراج می‌شود.

از جمبله انواع سنگ دهبید شامل سنگ کف دهبید، سنگ مرمریت دهبید اسپایدر (شمش) و سنگ مرمریت دهبید شایان می باشد.

تخلخل کم و ساب پذیری بالا، تنوع رنگی، بافت و طرح یکدست و تنوع در کاربرد، دهبید را به سنگی منحصر به فرد تبدیل کرده است.

در رنگ‌های مختلف روشن همچون کرم و انواع رنگ‌های تیره‌تر. مهم‌ترین رنگ‌های این مرمریت عبارتند از: کرم ساده، کرم گل یخی، کرم مایل به بژ و کرم طرح دار.

سنگی پرکاربرد برای فضاهای داخلی مانند کفپوش لوکس و بی‌نظیر در انواع ساختمان‌های مسکونی، تجاری، هتل‌ها و همچنین دیوار های داخلی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه