خرید آنلاین سنگ | فروش اینترنتی سنگ | خرید اینترنتی سنگ | فروشگاه اینترنتی سنگ

خرید مصالح ساختمانی نیاز به صرف زمان و انرژی بسیاری دارد. به ویژه که اگر مصالح مورد نظر نیاز به بررسی دقیق و انتخاب اصولی داشته باشند. سنگ های ساختمانی نیز از این مقوله مستثنی نیست. خوشبختانه در سال‌های اخیر امکان خرید آنلاین سنگ ساختمانی نیز فراهم شده است.

در این‌جا قصد داریم به بررسی مزیت‌های خرید اینترنتی سنگ بپردازیم. هم‌چنین نکاتی را ارائه خواهیم کرد که آگاهی از آن‌ها، لازمه‌ی انجام خریدی درست است.

خرید و فروش اینترنتی سنگ

کسب‌وکارهای آنلاین روزبه‌روز بیشتر گسترش پیدا می‌کنند. افزایش فروش در بخش آنلاین کسب‌وکارها و تمایل بالای مشتریان به خرید غیرحضوری نشان می‌دهد که این مسئله برای هر دو سمت معامله رضایت‌بخش است.

عرضه‌کنندگان سنگ ساختمانی به راحتی می‌توانند محصولات خود را در معرض دید کاربران در سراسر کشور قرار دهند. این موضوع به آن‌ها اجازه می‌دهد فروش خود را به صورت نامحدودی افزایش دهند. علاوه بر این‌ها امکان فروش در هر ساعت از شبانه‌روز، دیگر مزیت ارائه‌ی این خدمات آنلاین است.

با این وجود آیا همه‌ی فروشگاه‌های اینترنتی سنگ ساختمانی قابل اعتماد هستند؟ برای انتخاب یک سنگفروشی آنلاین کنید باید به چه مسائلی توجه کنید؟ این پرسش را به شکلی دقیق در ادامه‌ی بحث پاسخ خواهیم داد. اما پیش از آن بیایید مزیت‌های خرید آنلاین سنگ را بررسی کنیم.

مزایای خرید آنلاین سنگ

به آمار رو به رشد خرید و فروش اینترنتی کالا و محصولات اشاره کردیم. این آمار تنها می‌تواند یک نتیجه‌گیری داشته باشد. مزایای خرید آنلاین سنگ و دیگر کالاهای مصرفی و غیرمصرفی بسیار زیاد است. اما این مزایا کدامند؟

 • امکان بررسی انواع سنگ‌ها

اولین موردی که می‌توان به آن اشاره کرد، امکان بررسی انواع سنگ‌های ساختمانی و مقایسه‌ی آن‌ها با یکدیگر است. پس از ورود به یک سایت فروش سنگ ساختمانی، شما با مدل‌های مختلفی از سنگ‌ها روبه‌رو خواهید بود. در هر مورد شما می‌توانید ویژگی‌ها، کاربردها، مزایا و معایب آن سنگ را مشاهده کنید و بر اساس این اطلاعات تصمیم بگیرید.
این در حالی‌ست که شما برای خرید حضوری باید به سنگفروشی‌های مختلف رفته و از فروشنده اطلاعات کسب کنید.

 • امکان دریافت اطلاعات و مشاوره

پیش از خرید آنلاین سنگ، می‌توانید از خدمات مشاوره سنگفروشی‌های اینترنتی استفاده کنید. این کار به چند شیوه ممکن است. شما می‌توانید از بخش نظرات پرسش خود را مطرح کرده و منتظر پاسخ کارشناس باشید. هم‌چنین شما می‌توانید از طریق چت آنلاین یا تماس برای دریافت اطلاعات و مشاوره رایگان اقدام کنید.

در سایت فروش سنگ ساختمانی عموماً دانشنامه‌هایی برای کاربران گردآوری می‌شوند. در این دانشنامه‌ها شما می‌توانید درباره اصول انتخاب، خرید، نگهداری و نصب سنگ‌ها اطلاعات بسیار مفیدی به دست بیاورید.

 • صرفه جویی در زمان و هزینه

خرید آنلاین سنگ شما را از رفت‌وآمد و حضور به محل فروشگاه بی‌نیاز می‌کند. این مسئله باعث می‌شود در زمان و هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید. هم‌چنین خرید آنلاین این امکان را می‌دهد که نیاز به حضور در همه‌ی سنگفروشی‌ها و مقایسه‌ی قیمت‌ها نداشته باشید. چرا که به راحتی و با بررسی چند سایت می‌توانید بهترین قیمت سنگ را پیدا کنید.

به این ترتیب خواهید توانست سنگی با بهترین قیمت را به راحتی و در محل پروژه تحویل بگیرید.

 • امکان بررسی نظر کاربران

از دیگر مزیت‌های خرید آنلاین سنگ، امکان بهره‌مندی از نظر کاربران و مشتریان سایت است. برای مثال اگر شما سنگی را انتخاب کرده باشید، می‌توانید با خواندن نظر مشتریان از انتخاب خود اطمینان یابید.

چه بسا که در بسیاری از مواقع کاربران با درج نظرات راهگشا در تصمیم‌گیری درست کاربران نقش پررنگی ایفا می‌کنند.

 • امکان مشاهده سنگ در دسته‌بندی‌ها

یکی از مزیت‌های سایت‌های فروش سنگ، دسته‌بندی محصولات به شکلی دقیق است. برای مثال شما می‌خواهید یک سنگ کف بخرید. برای این کار وارد سایت شده و در دسته‌بندی سنگ کف، گزینه‌ها را بررسی می‌کنید. این دسته‌بندی‌ها می‌تواند بر اساس کاربرد سنگ، نوع سنگ و … ایجاد شود. شما می‌توانید در هر یک از این دسته‌بندی‌ها، سنگ‌ها را به ترتیب محبوبیت، رتبه‌بندی کیفیت، قیمت و … مشاهده کنید.

در خرید اینترنتی سنگ به چه نکاتی توجه کنیم؟

برای داشتن بهترین انتخاب و درست‌ترین خرید، باید دقیق عمل کنید. اگر تجربه‌ی خرید اینترنتی را دارید، بهتر است آن را با خرید مصالح مقایسه نکنید. چرا که خرید مصالح و به ویژه خرید آنلاین سنگ ساختمانی مقوله‌ای بسیار حساس است. گاهی دقت کم می‌تواند به سفارش اشتباه، تحویل گرفتن سنگ بی‌کیفیت، خرید گران و … منجر شود.

از این رو چند نکته‌ی مهم را در ادامه با شما در میان می‌گذاریم.

سنگ را به درستی انتخاب کنید

سنگ‌های ساختمانی بسیار متنوع هستند. این مصالح از نظر ویژگی‌ها، آنالیز، کاربرد، قیمت، معدن و … با یکدیگر متفاوتند. از این رو بسیار مهم است که سنگی را انتخاب کنید که از همه‌ی این ابعاد مناسب باشد.

لذا در قدم اول نسبت به شناخت دقیق سنگ اقدام کنید. توضیحات سنگ‌ها را به دقت بخوانید. معمولاً در پایین این توضیحات چند نمونه سنگ مشابه نمایش داده می‌شود. با بررسی این سنگ‌ها می‌توانید گزینه‌های بالقوه‌ی خود را شناخته و از میان آن‌ها سنگ خود را برگزینید.

در خرید اینترنتی سنگ به چه نکاتی توجه کنیم
کیا استون فروشگاه ایترنتی معتبر در زمینه انواع سنگ های ساختمانی

تحویل سنگ را جدی بگیرید

سنگ‌ها مصالحی حساس هستند. به همین دلیل گاهی ممکن است در اثر رفت‌وآمد دچار آسیب شوند. از این رو در خرید آنلاین سنگ، بسیار مهم است که در زمان تحویل گرفتن سنگ حضور داشته باشید. هیچ گاه تحویل گرفتن بار را به کس دیگری نسپرید.

در هنگام تخلیه بار توجه کنید که سنگ‌ها سالم باشند. به یکسان بودن سنگی که تحویل می‌گیرید با سفارش خود توجه کنید. هم‌چنین تعداد سنگ‌ها را به دقت بررسی کرده و ابعاد آن‌ها را نیز چک کنید.
خرید آنلاین سنگ از بهترین

فروشگاه اینترنتی

نکته‌ی بسیار مهم‌تر، انتخاب درست فروشگاه اینترنتی سنگ ساختمانی است. فروشگاه‌های بسیاری در سراسر کشور وجود دارند که محصولات خود را به صورت آنلاین نیز عرضه می‌کنند. اما فروش اینترنتی سنگ اصولی دارد که همه‌ی این سنگفروشی‌ها رعایت نمی‌کنند. برخی از این اصول عبارتند از:

 1. تضمین اصل بودن کالا: یک سنگفرشی آنلاین معتبر، اصل بودن سنگ‌ها را تضمین می‌کند.
 2. تحویل به‌موقع: تحویل کالا در اسرع وقت بسیار مهم است. گاهی در اثر تاخیر در تحویل، پروژه‌ها از برنامه‌شان عقب می‌مانند.
 3. تضمین قیمت: تضمین قیمت به مشتری اطمینان می‌دهد که محصول را با قیمتی مناسب می‌خرد.
 4. پرداخت در محل: فراهم کردن امکان پرداخت در محل یکی از نکات بسیار مثبت فروشگاه‌های آنلاین خرید سنگ است.
 5. پشتیبانی و پاسخ‌گویی: بسیار مهم است که چه پیش و چه بعد از خرید، بتوانید با پشتیبانی تماس گرفته و نسبت به لغو، اضافه کردن محصولی جدید به سفارش، پیگیری خرید و … اقدام کنید.
 6. تنوع محصولات: دیگر ویژگی یک فروشگاه معتبر اینترنتی سنگ ساختمانی، عرضه محصولات متنوع و امکان انتخاب از بین نمونه‌های فراوان است.

علاوه بر این‌ها توصیه می‌شود پیش از خرید حتماً از معتبر بودن فروشگاه آنلاین مطمئن شوید. نماد اعتماد ملی یکی از راه‌های اطمینان از این موضوع است. همچنین خرید سنگ از انبار های سرپوشیده را در اولویت قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه