مشکی

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش دادن همه 11 نتیجه

مشکی

سنگ مشکی ساختمانی

از سنگ مشکی ساختمانی می‌توان در نقاط مختلف ساختمان استفاده کرد. انواع این سنگ در طرح‌ها و اندازه‌های مختلفی به‌منظور استفاده در کاربردهای متنوع از معادن سراسر کشور استخراج شده و پس از فرآوری در بازار عرضه می‌شوند.

انواع سنگ سیاه ساختمانی

این سنگ ها در انواع مختلفی یافت می‌شود. مرمریت‌های مشکی گزینه‌هایی مناسب برای کف ساختمان بوده و از انواع تراورتن مشکی در نما استفاده می‌شود. گرانیت‌های مشکی را می‌توان به‌فراوانی در کانترها و روشویی‌های مدرن و کلاسیک دید.

مرمر مشکی نیز سنگی‌ست که معمولاً در ساختمان‌های بسیار لوکس مورد استفاده قرار می‌گیرد. به این ترتیب رنگ مشکی را می‌توان در اغلب سنگ‌ها یافت. به همین دلیل اگر به دنبال سنگ ساختمانی برای هر کاربردی هستید، می‌توانید روی رنگ مشکی آن حساب کنید.

سنگ مشکی ساختمانی | انواع سنگ سیاه ساختمانی | قیمت سنگ مشکی

کاربرد های سنگ مشکی

همان‌طور که گفتیم این سنگ ها می‌تواند کاربردهای متنوعی داشته باشد. شما می‌توانید از سنگ مشکی برای کف ساختمان استفاده کنید. سنگ پله های گرانیت و مرمریت مشکی نیز از جمله سنگ‌های سیاه هستند که در ساختمان به فراوانی از آن‌ها استفاده می‌شود.

توجه داشته باشید که به کار بردن سنگ‌ های سیاه در معماری داخلی باید با توجه به اصول خاصی انجام شود. برای مثال دانستن این نکته ضروری‌ست که استفاده از سنگ سیاه در فضاهای کوچک می‌تواند فضای مورد نظر را کوچک‌تر نشان دهد.

سنگ مشکی نمای ساختمان دیگر نمونه‌ی پرکاربرد این سنگ‌هاست. در ادامه با برخی از برجسته‌ترین انواع این سنگ‌ها در بازار آشنا می‌شویم.

سنگ های مشکی موجود در بازار

تنوع رنگی یکی از شاخصه‌های اصلی سنگ ساختمانی ایرانی است.

  • مرمریت مشکی

در بین مرمریت‌های ایرانی می‌توان نمونه‌هایی بسیار زیبا هم‌چون مرمریت مشکی نجف آباد، مرمریت گلدن بلک، مرمریت مشکی لاشتر و … یافت.

  • گرانیت مشکی

گرانیت مشکی نطنز یکی از معروف‌ترین گرانیت‌های سیاه موجود در بازار است.

  • تراورتن مشکی

از میان تراورتن‌های مشکی نیز که کاربرد گسترده‌ای در نماسازی ساختمان دارند، می‌توان به تراورتن مشکی دایموند، تراورتن مشکی تکاب و … اشاره کرد.

خرید سنگ مشکی

برای خرید سنگ سیاه پیش از رنگ، به کاربرد مورد نظر خود فکر کنید. همه‌ی سنگ‌ها برای همه‌ی کاربردها مناسب نیستند. لذا ابتدا نوع سنگ، ابعاد و ضخامت مناسب را برای کاربرد مودنظرتان تعیین کنید. در نهایت به دنبال رنگ ایده‌آل خود باشید.

قیمت سنگ مشکی نیز هم‌چون دیگر انواع سنگ‌ها با توجه به ابعاد، نوع سنگ، آنالیز سنگ، کیفیت و طرح آن متغیر است.