نسکافه‌ای

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش 1–12 از 17 نتیجه

نسکافه‌ای

سنگ نسکافه ای ساختمانی

برای خرید سنگ نسکافه ای ساختمانی بهتر است پیش از هر چیز انواع آن را بشناسید. چرا که سنگ‌های متعددی در این رنگ یافت می‌شوند. نسکافه ای که یکی از طیف های رنگ قهوه‌ای‌ست، قابلیت استفاده در انواع دکوراسیون‌ها و معماری‌های مدرن و کلاسیک را دارد. این رنگ با گرما و ویژگی‌های خاص خود، زیبایی و جذابیت بسیاری به طراحی‌های داخلی و نماهای اصلی ساختمان می‌بخشد.

انواع سنگ نسکافه ای ساختمانی

همان‌طور که گفتیم، شناخت انواع سنگ های نسکافه ای، اولین قدم در خرید بهترین سنگ ساختمانی است. سنگ‌های مختلفی در معادن کشور استخراج می‌شوند که نسکافه ای رنگ غالب آن‌هاست. در این‌جا برخی از برجسته‌ترین و پرکاربردترین نمونه‌ها را به شما معرفی می‌کنیم.

سنگ نسکافه ای ساختمانی | قیمت سنگ نسکافه ای ساختمانی | خرید سنگ نسکافه ای ساختمانی

تراورتن نسکافه ای

در بین سنگ های تراورتن، شاهد وجود تنوع رنگی بسیار بالایی هستیم. این تنوع را در بین سنگ‌های نسکافه‌ای تراورتن نیز شاهد هستیم. برخی از این سنگ‌ها عبارتند از:

  • سنگ تراورتن نسکافی ای ابری آذرشهر
  • تراورتن نسکافی موج پیچ آذرنوش
  • تراورتن نسکافه ای موج دار آذرشهر
  • سنگ تراورتن گردویی کاشان

هر یک از این سنگ‌‌ها از نظر آنالیز سنگ‌های ساختمانی با یکدیگر تفاوت دارند. هم‌چنین طرح و بافت آن‌ها نیز منحصر به فرد بوده و رگه‌ها و گل‌هایی با رنگ‌ها متفاوت در آن‌ها دیده می‌شود. سنگ تراورتن نسکافه ای یکی از گزینه‌های مناسب برای نمای ساختمان است.

مرمریت نسکافه ای

در بین مرمریت‌ها نیز نمونه‌های بی‌نظیر از سنگ نسکافه ای دیده می‌شود. یکی از این موارد، سنگ مرمریت هاوانا است. یکی از شیوه‌های فرآوری پرطرفدار این مرمریت از نوع موج پیچ بوده و در ابعاد مختلفی به ویژه 40 طولی فرآوری شده و به فروش می‌رسد.

مرمریت دهبید نسکافه ای دیگر مرمریت پرکاربرد در این نوع است. این سنگ استحکام بالایی داشته و هم‌چنین مقاومت سایشی بی‌نظیری دارد. از این سنگ‌های مرمریت می‌توانید به عنوان کفپوش ساختمان، سنگ پله و سنگ کف پارکینگ استفاده کنید.

قیمت سنگ نسکافه ای

قیمت این نوع سنگ به عوامل مختلفی وابسته است. برای مثال هر چه بافت سنگ نسکافه ای یکدست‌تر و زیباتر باشد، قیمت آن بالاتر خواهد بود. دیگر پارامترهای تعیین‌کننده‌ی قیمت این سنگ عبارتند از:

  1. ابعاد سنگ
  2. نوع سنگ (تراورتن، مرمریت و …)
  3. کیفیت و آنالیز سنگ
  4. کیفیت فرآوری