سنگ تراورتن عباس آّباد | قیمت سنگ تراورتن عباس آّباد | خرید سنگ تراورتن عباس آباد | کاربرد ها و ویژگی های سنگ تراورتن عباس آباد

تراورتن عباس آباد از جهات زیادی قابل دسته‌بندی‌ست که مهم‌ترین آن‌ها رنگ، نوع برش و طرح و بافت قابل آن است. قیمت سنگ تراورتن عباس آباد به این تفاوت‌ها و همچنین دیگر پارامترهای رایج در خصوص سنگ‌های ساختمانی نظیر ابعاد، ضخامت، فرآوری و … وابسته است.

ویژگی ها و مشخصات تراورتن عباس آباد

سنگ تراورتن عباس آباد یکی از پرکاربردترین و پرفروش‌ترین سنگ‌های تراورتن در بازار ایران است. معدن این سنگ همچون سنگ تراورتن حاجی آباد در شهرستان محلات استان مرکزی قرار دارد. از این سنگ در ابعاد مختلفی برای کاربردهای بسیاری در ساختمان استفاده می‌شود. این سنگ ویژگی‌های خاص خود را دارد که آن را از دیگر انواع تراورتن متمایز می‌کنند. این ویژگی‌ها کدامند؟

خرید انواع سنگ تراورتن عباس آباد

ویژگی‌های تعیین کننده قیمت سنگ تراورتن عباس آباد

  • تراورتن عباس آباد به عنوان یک تراورتن سفید با کیفیت یا به عبارتی معروف‌ترین نمونه‌ی این نوع تراورتن شناخته می‌شود. این سنگ خصوصیات زیر را داراست.
  • رنگ اصلی این سنگ کرم روشن مایل به سفید است. هر چه رنگ تراورتن عباس آباد سفیدتر باشد و روشن‌تر باشد قیمت آن بیشتر می‌شود.
  • این سنگ به دو روش موج دار و بی موج برش داده می‌شود. می‌توان گفت قیمت سنگ تراورتن موج دار عباس آباد از تراورتن بی موج عباس آباد بیشتر است. چرا که در نوع موج دار زیبایی بیشتری را شاهد هستیم و میزان پِرتی و هزینه‌ی تولید این سنگ نیز بیشتر است.
  • در فرآوری این سنگ همچون دیگر انواع تراورتن از رزین و اپوکسی استفاده می‌شود. البته تنها در مواردی که نیاز به صیقلی بودن سنگ است. نوع فرآوری سنگ بر قیمت آن موثر است.
  • تراورتن عباس آباد در ابعاد مختلف تولید می‌شود. در صورتی که قصد تهیه سنگ اسلب تراورتن عباس آباد را داشته باشید نیاز به پرداخت هزینه‌ی بیشتری خواهید داشت.

نکات مهم در خرید سنگ تراورتن عباس آباد

پس از بررسی نقاط قوت و ضعف این سنگ و با مقایسه‌ی قیمت انواع مختلف آن، می‌توانید تصمیم به خرید گرفته و بهترین نوع سنگ تراورتن عباس آباد را که مناسب و پاسخ‌گوی نیاز شماست انتخاب کنید. خرید سنگ تراورتن عباس آباد را می‌توانید به صورت آنلاین نیز انجام دهید. در این شرایط می‌توانید از قیمت مناسب سنگ تراورتن و اطمینان از خرید سنگی با کیفیت مطمئن باشید.

فراموش نکنید اگر در زمینه انتخاب سنگ برای کاربردهای مختلف تخصصی ندارید، حتماً و حتماً از کارشناسان فعال در این زمینه بخواهید تا مناسب‌ترین نوع سنگ را در ابعاد، رنگ، ضخامت و با نوع فرآوری هماهنگ با نوع نیازتان به شما معرفی کنند.

سوالات متداول سنگ تراورتن عباس آباد - FAQ

مقاومت و استحکام بالا، زیبا و چشم نواز،ساب پذیری بالا، برش در ابعاد مختلف مانند اسلب.

بسته به نوع کاربرد، نوع فراوری و ابعاد قیمت های متنوعی دارد. مشخصات و لیست قیمت انواع سنگ عباس آباد در کیااستون ارائه شده است.

بیشتر در نمای ساختمان کاربرد دارد.

رنگ این سنگ کرم روشن مایل به سفید با رگه‌هایی در رنگ‌های مختلف نظیر مشکی و عسلی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه