سفید

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش 1–12 از 25 نتیجه

سفید

سنگ سفید ساختمانی

اگر به دنبال خرید سنگ سفید ساختمانی هستید، بهتر است بدانید که گزینه‌های فراوانی پیش رویتان هستند. انتخاب در میان این گزینه‌ها باید با توجه به کاربرد مورد نظرتان انجام شود. خوشبختانه در بین انواع سنگ‌ های مرمریت،سنگ تراورتن، سنگ چینی، سنگ مرمر، سنگ گرانیت و دیگر موارد، می‌توان نمونه‌ های سفید بسیار زیبا و با کیفیتی را یافت. در ادامه با برخی از مهم‌ترین موارد آشنا می‌شوید.

سنگ سفید ساختمانی | قیمت سنگ سفید ساختمانی | خرید سنگ سفید ساختمانی

انواع سنگ سفید ساختمانی

همان‌طور که گفتیم سنگ سفید را می‌توانید در بین انواع سنگ‌های ساختمانی بیابید. یکی از دسته‌های مهم سنگ ساختمانی، تراورتن است. مهم‌ترین تراورتن‌های سفید عبارتند از:

تراورتن ها

در میان مرمریت‌ ها نیز سنگ‌ های جذابی وجود دارند که برخی از آن‌ها را در زیر معرفی می‌کنیم.

مرمریت ها

نمونه‌های دیگر را می‌توان در بین سنگ‌های چینی یافت. سنگ‌هایی مثل:

سنگ های چینی یا کریستال

چرا سنگ سفید محبوبیت زیادی دارد؟

محبوبیت سنگ سفید دلایل بسیاری دارد. یکی از این دلایل زیبایی مثال زدنی این نوع سنگ است. برای مثال در بین مرمرها سنگ‌های سفید بسیار زیبایی یافت می‌شود که به کار بردن آن‌ها در نماهای داخلی و خارجی ساختمان، ارزش بنا را بسیار بالا می‌برد.

امکان استفاده از دیگر رنگ‌ها در کنار رنگ سفید و سهولت در ایجاد هارمونی در فضاهای داخلی دیگر دلیل پرکاربرد بودن رنگ سفید است.

قیمت سنگ ساختمانی سفید

نکته: اگر از این رنگ در فضاهای داخلی استفاده می‌کنید، بی‌شک با مشکل کثیف شدن آن‌ها (به ویژه سنگ کف) مواجه خواهید شد. در چنین شرایطی شست‌وشوی سنگ را با توجه به خاصیت‌های فنی آن انجام دهید. چرا که اغلب سنگ‌ها در برابر شوینده‌ های اسیدی مقاوم نیستند.